0

Lengva jautiena Lo Mein (30 minučių receptas)

 • 28 gegužės, 2024


Imkitės išsinešti naudodami paprastą receptą Jautiena Lo Mein tai bus ant jūsų pietų stalo 30 minučių ar mažiau! Tai puikus minkštų jautienos griežinėlių, daržovių ir makaronų derinys, sumaišytas pikantiškame, saldžiame, umami pripildytame padaže. Šis „lo mein“ receptas, turintis trumpą ingredientų sąrašą ir itin greitą paruošimo būdą, neabejotinai taps pagrindiniu jūsų įtempto savaitės vakaro meniu.

Jautiena lo Mein su brokoliais, žirneliais ir susmulkintomis morkomis baltame dubenyje.

Kalbant apie kiniškus patiekalus išsinešti, jautiena lo mein yra viena iš mano visų laikų mėgstamiausių. Švelnios jautienos griežinėliai, kvapnios daržovės ir puikiai išvirti makaronai, sumaišyti pikantiškame padaže? Taip prašau!

Naudodami tik kelis paprastus ingredientus ir keletą pagrindinių maisto gaminimo būdų, galėsite atkurti šį mėgstamą restoraną patogiai savo virtuvėje. Skirtingai nuo daugelio jautienos lo mein receptų, kuriuos rasite, ingredientų sąrašą sumažinau iki minimumo. Pikantiškam padažui jums reikės tik keturių ingredientų, bet pažadu, kad jis bus pilnas skonio ir puikiai subalansuotas. O kepimui jums taip pat reikės tik saujos ingredientų.

Man patinka atkurti mėgstamiausius patiekalus išsinešimui, kad parodyčiau, kaip lengva namuose pasigaminti restorano kokybės patiekalų. Taigi, nesvarbu, ar esate patyręs virėjas namuose, ar tiesiog pasineriate į Azijos virtuvės pasaulį, šis jautienos lo mein receptas yra puiki vieta pradėti. Pasiruoškite nustebinti savo skonio receptorius ir patobulinti vakarienės žaidimą!

Ši Lo Mein jautiena yra:

 • Greitas, 30 minučių makaronų kepimo receptas.
 • Lūžtantis pikantiškais skoniais, minkšta jautiena ir traškiomis daržovėmis.
 • Visiškai pritaikoma. Norite pridėti daugiau daržovių? Pirmyn! Norite padaryti pikantiškesnį? Įdėkite šiek tiek čili dribsnių arba karšto padažo. Tiesiog naudokite šį receptą kaip pagrindą ir būkite kūrybingi!
 • Net geriau nei jūsų mėgstamiausia kinų išsinešimo vieta.
 • Gaminama wok arba didelėje keptuvėje – nereikia specialios įrangos.

Ingridientai

Skirtingai nuo Kantono stiliaus, kuris yra lengvesnis, ne toks riebus ir dažniausiai gaminamas su minkštais kiaušinių makaronais, mano amerikietiško stiliaus jautiena lo mein pasižymi pikantišku ir saldžiu padažu, kvietiniais makaronais ir troškintomis daržovėmis.

Padažas tikrai suteikia šiam patiekalui klasikinį skonį, todėl nemėginkite pakeisti jokiu ingredientu. Tačiau, kai kalbama apie makaronus, baltymus ir daržoves, galite pakeisti viską, ką turite savo sandėliuke ir šaldytuve.

Įvairių dydžių stikliniai dubenys su jautienos ir mėsos ingredientais, įskaitant kepsnio gabaliukus, austrių padažą, hoisin padažą, sezamų aliejų, brokolių žiedynus, augalinį aliejų, laiškinius svogūnus, susmulkintas morkas, sojų padažą, lo mein makaronus ir smulkintą česnaką.Įvairių dydžių stikliniai dubenys su jautienos ir mėsos ingredientais, įskaitant kepsnio gabaliukus, austrių padažą, hoisin padažą, sezamų aliejų, brokolių žiedynus, augalinį aliejų, laiškinius svogūnus, susmulkintas morkas, sojų padažą, lo mein makaronus ir maltą česnaką.

Padažui:

 • Mažai natrio turintis sojos padažas: Jūsų patiekalui suteikia umami turtingo, pikantiško skonio. Kad keptuvė netaptų per sūri, geriau rinktis mažai natrio turintį sojos padažą.
 • Hoisin padažas: Suteikia patiekalui tvirtą, saldų ir pikantišką elementą.
 • Austrių padažas: Jo umami supakuotas profilis suteikia padažui skonio ir sodrumo. Jei esate vegetaras arba alergiškas vėžiagyviams, pakeiskite vegetarišku austrių padažu.
 • Sezamų aliejus: Suteiks jūsų patiekalui nepakartojamo azijietiško dvelksmo. Nedidelis šio riešutinio ir aromatingo ingrediento kiekis puikiai tinka.

„Lo Mein“:

 • Lo mein makaronai: Paprastai juos galite rasti daugumos didžiųjų prekybos centrų tarptautiniuose koridoriuose. Nors tai nėra autentiška, taip pat galite pakeisti lingviną arba spagečius.
 • Alyva: Naudojamas troškinimui. Rinkitės neutralaus skonio aliejų, kuris gali atlaikyti šiek tiek karščio, pavyzdžiui, alyvuogių aliejų, avokadų aliejų ar augalinį aliejų.
 • Susmulkintas česnakas: Aromatingam, kvapniam pagrindui.
 • Svogūnai: Jums reikės baltos ir žalios šių švelniai žalių svogūnų dalių, kad gautumėte skonį ir spalvą.
 • Šoninis arba Ribeye kepsnys: Pagal šį receptą geriausiai tiks bet koks palyginti liesas ir lengvai pjaustomas jautienos gabalas, todėl naudokite pageidaujamą variantą. Jums reikės 1 svaro.
 • Daržovės: Susmulkintos morkos ir brokoliai yra mano mėgstamiausi šiame naminiame lo mein, bet sniego žirniai, špinatai, grybai, Napa kopūstai, paprikos, bambuko ūgliai ar bet kokios daržovės, kurias turite po ranka, taip pat būtų skanūs.

Visą informaciją apie ingredientus ir kiekius rasite receptų kortelėje.

Kaip pasigaminti jautienos Lo Mein

Kepimas maišant yra ypač greitas gaminimo būdas, kurį prieš pradedant reikia šiek tiek paruošti. Užkūrus liepsną viskas pajuda greitai, todėl svarbu, kad visi ingredientai būtų paruošti ir paruošti naudoti.

Pro patarimas: Lengviausias būdas itin plonai supjaustyti kepsnį – uždengti jį plastikine plėvele ir užšaldyti 10–20 minučių, kol jis labai atvės, bet nesušals. Kai atšalsite, tiesiog nuimkite plastikinę plėvelę ir pjaustykite aštriausiu peiliu prieš srovę.

 1. Paruoškite lo mein padažą. Mažame dubenyje suplakite sojos padažą, hoisin padažą, austrių padažą ir sezamo aliejų. Padažą atidėkite į šalį.
 2. Virkite savo makaronus. Nesvarbu, ar naudojate tradicinius lo mein makaronus, ar spagečius, gamindami makaronus svarbu laikytis ant pakuotės pateiktų nurodymų. al dentereiškia tvirtą įkandimą su nedideliu pasipriešinimu kramtant.
 1. Apkepkite česnaką, baltas svogūnų dalis ir jautieną. Įpilkite aliejaus į didelę keptuvę arba wok keptuvę ant vidutinės ugnies. Aliejui įkaitus, suberkite česnaką ir laiškinius svogūnus (tik baltas dalis!) ir maišydami kepkite, kol pasidarys kvapnus, apie 2 minutes. Padidinkite ugnį iki vidutinės ir sudėkite kepsnį. Virkite maišydami 1–2 minutes.
 2. Sudėkite likusias daržoves ir kepkite. Sudėkite morkas, brokolius ir žaliąsias svogūnų dalis ir maišydami kepkite, kol taps traškūs, maždaug 2 minutes.
 1. Sudėkite makaronus ir paruoštą padažą. Išmeskite, kad sumaišykite ir patiekite iš karto.
Kepti lo mein makaronai su jautiena, brokoliais ir susmulkintomis morkomis.Kepti lo mein makaronai su jautiena, brokoliais ir susmulkintomis morkomis.

Kelly patarimai

 • Dabar gerai? Jokiu problemu! Didelė keptuvė puikiai tiks ir šiam receptui.
 • Naudokite didelę šilumą. Maišydami kepkite jautieną ant stiprios ugnies, kad gražiai apskrustų ir užsifiksuotų sultys. Tai suteiks jūsų jautienai būdingą wok anglį skonį.
 • Naudokite šaldytas daržoves. Mano svarbiausias patarimas, kaip naudoti šaldytas daržoves maišant, yra užtikrinti, kad atsižvelgtumėte į papildomą vandenį, kurį jos išskiria, jei jų neatšildysite anksčiau laiko. Kai šaldytos daržovės verda, iš jų išsiskirs vanduo, o jei keptuvė neuždengta, o jūs naudojate vidutinio stiprumo šilumą, vanduo turėtų greitai išgaruoti.
 • Pakeiskite baltymus! Išbandykite mano vištienos lo mein receptą arba pakeiskite tofu, krevetėmis ar kiauliena.
 • Likučiai puikiai tinka kitos dienos pietums. Jei atsitiktų, kad turite kokių nors likučių, laikykite juos hermetiškame inde šaldytuve. Jie bus skanūs iki 3 dienų.

Chow Mein vs Lo Mein: koks skirtumas?

Jei jums būtų įdomu, trumpai paaiškinkite šiuos du klasikinius kiniškų makaronų patiekalus:

„Chow mein“ paprastai gaminami traškūs makaronai, kurie kepami maišant, kol išorė tampa traški, o vidus minkštas. Jame dažnai yra daržovių, mėsos ir kartais jūros gėrybių mišinio, viskas maišoma kartu, kad būtų sukurtas kvapnus patiekalas.

Kita vertus, „lo mein“ sudaro minkšti virti makaronai, kurie virimo proceso pabaigoje supilami į pikantišką padažą. Tekstūra yra minkštesnė, palyginti su chow mein, o makaronai sugeria padažo ir ingredientų skonį.

Abu patiekalai savaip gardūs ir verti paragauti!

Jautiena lo mein su brokoliais, morkomis, laiškiniais svogūnais, sumaišyta su greito padažo padažu ir papuošta sezamo sėklomis.Jautiena lo mein su brokoliais, morkomis, laiškiniais svogūnais, sumaišyta su greito padažo padažu ir papuošta sezamo sėklomis.

Daugiau naminių kiniškų patiekalų receptų

Trokšti daugiau? Užsiprenumeruokite „Just a Taste“ ir gaukite naujų receptų, maitinimo planų ir naujienlaiškio, kuris būtų pristatytas tiesiai į jūsų pašto dėžutę! Ir palaikykite ryšį „Facebook“, „TikTok“, „Pinterest“ ir „Instagram“, kad gautumėte visus naujausius atnaujinimus.

Paruošimo laikas 15 minučių

Virimo laikas 15 minučių

Bendras laikas 30 minučių

Pasigaminkite padažą:

 • Mažame dubenyje suplakite sojos padažą, hoisin padažą, austrių padažą ir sezamo aliejų. Padažą atidėkite į šalį.

Padarykite lo mein:

 • Užvirinkite didelį puodą vandens. Sudėkite lo mein makaronus ir virkite pagal pakuotės nurodymus. Nusausinkite makaronus ir atidėkite juos į šalį.

 • Įpilkite alyvuogių aliejaus į didelę keptuvę arba wok keptuvę ant vidutinės ugnies. Aliejui įkaitus, suberkite česnaką ir baltas svogūnų dalis ir maišydami kepkite, kol pasidarys kvapnus, apie 2 minutes. Padidinkite ugnį iki vidutinės ir sudėkite kepsnį. Virkite maišydami 1–2 minutes.

 • Sudėkite morkas, brokolius ir žaliąsias svogūnų dalis ir maišydami kepkite, kol taps traškūs, maždaug 2 minutes.

 • Sudėkite makaronus ir paruoštą padažą ir išmaišykite, kad sumaišytumėte. Patiekite iš karto.

 • „Lo mein“ makaronus dažniausiai galima rasti daugumos didžiųjų prekybos centrų „International“ koridoriuje. Nors tai nėra autentiška, taip pat galite pakeisti lingviną arba spagečius.
 • Lengviausias būdas itin plonai supjaustyti kepsnį – uždengti jį plastikine plėvele ir užšaldyti 10–20 minučių, kol jis labai atvės, bet nesušals. Kai atšalsite, tiesiog nuimkite plastikinę plėvelę ir aštriausiu peiliu pjaukite prieš grūdelius.
 • Pagal šį receptą geriausiai tiks bet koks palyginti liesas ir lengvai pjaustomas jautienos gabalas, todėl naudokite pageidaujamą variantą.
 • Ar gaminote šį receptą? Nepamirškite žemiau įvertinti žvaigždutėmis!

Kalorijos: 454kcal, Angliavandeniai: 54g, Baltymas: 32g, Riebalai: 12g, Sotieji riebalai: 3g, Polinesotieji riebalai: 1g, Mononesotieji riebalai: 5g, Cholesterolis: 68mg, Natris: 1136mg, Kalis: 668mg, Pluoštas: 3g, Cukrus: 6g, Vitaminas A: 5608TV, Vitamino C: 25mg, Kalcis: 69mg, Geležis: 3mg

Šiame įraše gali būti filialų nuorodų.

Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -