0

5 minučių kavos sviestinio kremo glaistymas – tiesiog paragauti

 • 28 gegužės, 2024


Jei esate kavos mėgėjas kaip aš, nenorėsite to praleisti 5 minučių kavos sviestinis kremas receptas! Tai viskas, ko norite kavos skonio glajuje: šilko švelnumo, saldaus, bet ne per saldussu reikiamu kiekiu sodraus kavos skonio.

Storas kavos sviestinio kremo glaisto sluoksnis, apibarstytas kakavos milteliais, ant šokoladinio lakšto pyrago.

Kadangi esu užsiėmusi keturių vaikų iki septynerių metų mama, kava yra mano gelbėjimosi ratas. Nesvarbu, ar tai būtų auštant, ar vėlyva darbo sesija, puodelis Joe visada yra šalia manęs (gerai, kartais tai yra ir dietinė kokakola!).

Neseniai pasidalinau savo visų laikų mėgstamiausiu šokoladinio pyrago receptu, kurį įkvėpė mano podcast'o epizodas su Drew Brees. Vienas iš pagrindinių šio recepto ingredientų yra kavos (arba kavos likerio) šlakelis, kuris sustiprina šokolado skonį ir suteikia sodraus, gilaus skonio. Kadangi mėgstu viską, kas yra kava, nusprendžiau žengti dar vieną žingsnį ir sukurti prie jos tinkantį kavos sviestinio kremo glaistą.

Norėdami pagaminti šį kreminį glaistą, jums reikės keturi paprasti ingredientai: cukraus pudra, sviestas, vanilės ekstraktas, druska ir tirpi kava. Didelė tirpios kavos dozė yra šio glaisto paslaptis ryškaus kavos skonio. Tiesiog ištirpinkite kavą karštame vandenyje ir sumaišykite su likusiais ingredientais. Tada plakite viską iki galo lengvas ir purus. Viskas! Dabar turite skanų kavos sviestinį kremą, kuris puikiai tinka bet kokiai progai.

Taigi, ko jūs laukiate? Išbandykite šį 5 minučių kavos sviestinio kremo glaisto receptą ir perkelkite savo kepimo žaidimą į kitą lygį. Patikėkite manimi, jūsų skonio receptoriai (ir jūsų draugai bei šeima) jums padėkos!

Šilkinio glotnumo kavos sviestinis kremas, dengiantis stovo maišytuvo mentelę.Šilkinio glotnumo kavos sviestinis kremas, dengiantis stovo maišytuvo mentelę.

Šis kavos sviestinio kremo glaistymas yra:

 • Kreminis, glotnus, dekadentiškas ir skanus.
 • Tobulai saldus, sodraus kavos skonio.
 • Pagaminti užtruksite tik 5 minutes!
 • Pagaminta iš 4 ingredientų.
 • Neįtikėtinai universalus ir gali būti naudojamas papuošti visų rūšių kepinius.
 • Puikiai tinka prie klasikinio šokoladinio sluoksnio pyrago, vanilinių keksiukų ar cukraus sausainių.
 • Lengvai pagaminamas, net pradedantieji kepėjai gali drąsiai jį paruošti.

Jums reikės tik 4 ingredientų

Tobulam sviestinio kremo glaistui, aksomiškai glotniam, išlaikančiam savo formą ir vamzdelius kaip svajonė, sukurti reikia sudedamųjų dalių balanso. Štai kodėl šiam kavos užpiltam variantui pasirinkau išbandytą ingredientų santykį, panašiai kaip mano klasikinio sviestinio kremo recepte.

Sviesto lazdelė šalia mažo dubenėlio su tirpia kava, vidutinio dubenėlio su cukraus pudra ir nedidelio dubenėlio su druska.Sviesto lazdelė šalia mažo dubenėlio su tirpia kava, vidutinio dubenėlio su cukraus pudra ir nedidelio dubenėlio su druska.
 • Nesūdytas sviestas: Minkštas sviestas suteikia pagrindą kreminiam ir lygiam glaistui. Naudodami nesūdytą sviestą galite kontroliuoti glaisto sūrumą. Jei po ranka turite tik sūdytą sviestą, vis tiek galite jį naudoti, tačiau neįtraukite papildomos košerinės druskos, kurios reikalaujama recepte.
 • Cukraus pudra: Pasaldina glazūrą ir suteikia jam klasikinę purią tekstūrą.
 • Košerinė druska: Tik žiupsnelis sustiprina sviestinio kremo skonį ir subalansuoja saldumą. Jei naudojate valgomąją druską, naudokite dar mažiau, nes valgomoji druska yra smulkesnė ir labiau koncentruota nei košerinė druska.
 • Tirpi kava + 3 šaukštai karšto vandens: Būtinai visiškai ištirpinkite tirpią kavą, kad išvengtumėte glaisto grūdėtumo. Norėdami pagerinti kavos skonį, tirpios kavos mišinį pakeiskite 2–3 šaukštais kavos likerio.

Visą informaciją apie ingredientus ir kiekius rasite receptų kortelėje.

Kaip pasigaminti kavos sviestinį glaistą

Pagaminti amerikietišką sviestinį kremą yra neįtikėtinai lengva ir užtrunka vos 5 minutes. Paprastai naudoju savo patikimą stovintį maišytuvą, bet nesijaudinkite, jei jo neturite! Šiam receptui puikiai tiks didelis maišymo dubuo ir rankinis maišytuvastaip pat, tačiau atminkite, kad jūsų sviestinis kremas gali pasirodyti ne toks šilkinis. Atlikite šiuos paprastus veiksmus, kad užšalimas būtų sėkmingas:

 1. Sviestą išplakti iki vientisos masės. Aš naudoju savo stovo maišytuvo mentelę ir plaku vidutiniu greičiu apie 1 minutę. Įsitikinkite, kad jūsų sviestas yra suminkštintas iki kambario temperatūros prieš pradedant kurti kreminį pagrindą.
 2. Įpilkite cukraus pudros ir druskos. Plakite vidutiniu greičiu, kol susimaišys. Prieš dėdami į sviestą, išsijokite cukraus pudrą. Tai padeda išvengti gabalėlių susidarymo ir užtikrina šilko lygią tekstūrą.
 1. Supilkite kavą ir toliau maišykite, kol gerai susimaišys. Jei reikia, nubraukite dubenėlio šonus, kad visi ingredientai būtų visiškai įtraukti.
 2. Padidinkite greitį iki didelio ir plakite glazūrą apie 2 minutes iki purumo. Taip į glaistą patenka oras, todėl jis lengvas ir erdvus. Šiuo metu glajus turi būti glotnios, tepamos konsistencijos ir paruoštas glaistyti mėgstamiems kepiniams ar tiesiog valgyti su šaukštu!

Sureguliuokite nuoseklumą: Jei glajus per tirštas, įpilkite šlakelį kavos ar pieno, kad atskiestų. Jei jis per plonas, įpilkite daugiau cukraus pudros, kol pasieksite norimą konsistenciją.

Dekoravimo patarimai

Norėdami pakelti savo glaisto dekoravimo žaidimą į kitą lygį, pabandykite naudoti mažo šaukštelio nugarėlė, kad susidarytų gilūs, vešlūs sūkuriai. Taip pat galite pridėti a pabarstykite kakavos milteliais arba šokolado drožlėmis ant glaisto, kad gautumėte ypatingą garnyrą. Kita puiki idėja yra naudoti maišelį su vamzdžio antgaliu, kad sukurtumėte kepyklos vertą dizainą. Štai mano patarimai dėl vamzdžių:

 • Wilton patarimas #1M – turbūt dažniausiai naudoju šį vamzdyno antgalį. Tai sukuria klasikinį sūkurį ant keksiukų, pyragų ir kitų skanėstų.
 • Wilton patarimas #2D – dažniausiai naudojamas rozetėms kurti. Jis panašus į #1M, bet sukuria didesnį, ryškesnį dizainą.
 • Wilton patarimas Nr. 2A – šis antgalis su didele, apvalia anga puikiai tinka sukurti sklandžius sūkurius, taškus ir net rašyti.
 • Wilton patarimas Nr. 4B – šio antgalio didelė, atvira žvaigždės konstrukcija puikiai tinka kuriant unikalias dekoracijas, tokias kaip gėlės, kriauklės ir bangelės ant desertų.

Peržiūrėkite mano greitą (mažiau nei 2 minučių!) vaizdo įrašo mokymo programą, kad sužinotumėte, kaip naudoti vamzdžių antgalius ir įvairius jų dizainus.

Kavos sviestinio kremo glaisto naudojimo būdai

Šis kavos sviestinis kremas puikiai dera su sodriu šokoladiniu pyragu. Mano mėgstamiausias yra klasikinis šokoladinis pyragas. Tiesiog užtepkite gausų glaisto sluoksnį tarp kiekvieno torto sluoksnio ir torto viršaus. Aš taip pat mėgstu jį supilti ant milžiniško šokoladinio sausainių pyrago. Bet nesustokite ties tuo! Leiskite savo kūrybiškumui spindėti, papuošdami keksiukus, sausainius ar net pyragus. Tai desertų danguje pagamintas degtukas, ypač kai jis derinamas su:

Tai taip pat NUOSTABI tarp šių pusryčių mėgstamiausių:

Kaip laikyti

Šalto likučius laikykite indelyje sandariai uždarytame inde šaldytuve iki 1 savaitės. Prieš naudodami leiskite jam sušilti iki kambario temperatūros ir greitai išplakite, kad atkurtumėte vientisą konsistenciją.

Šį kavos glaistą taip pat galima laikyti šaldiklyje iki 3 mėnesių! Norėdami išlaikyti šilkinę konsistenciją, atvėsinkite iki kambario temperatūros šaldytuve, tada, jei reikia, dar kartą išplakite maišytuvu, kad užtikrintumėte geriausią tekstūrą.

DUK

Ar galiu vietoj tirpios kavos naudoti įprastą užplikytą kavą?

absoliučiai! Tiesiog pakeiskite 2–3 šaukštus šviežiai užplikytos kavos į tirpios kavos mišinį.

Kaip išvengti tirpios kavos glaisto grūdėtumo?

Kad išvengtumėte tirpios kavos glaisto grūdėtumo, prieš dėdami į glaistą kavos granules visiškai ištirpinkite karštame vandenyje. Sumaišykite tirpią kavą ir karštą vandenį, kol granulės visiškai išnyks. Jei reikia, prieš dėdami į mišinį kavos mišinį pertrinkite per ploną tinklelį sietelį, kad pašalintumėte likusius gabaliukus. Be to, prieš maišydami kavos mišinį įsitikinkite, kad sviestas ir cukraus pudra yra gerai sumaišyti.

Daugiau klasikinių glaistymo receptų

Raskite įkvėpimo naudodami daugiau jums patikusių glaisto receptų!

Trokšti daugiau? Užsiprenumeruokite „Just a Taste“ ir gaukite naujų receptų, maitinimo planų ir naujienlaiškio, kuris būtų pristatytas tiesiai į jūsų pašto dėžutę! Ir palaikykite ryšį „Facebook“, „TikTok“, „Pinterest“ ir „Instagram“, kad gautumėte visus naujausius atnaujinimus.

Paruošimo laikas 5 minučių

Virimo laikas 0 minučių

Bendras laikas 5 minučių

 • Stovimojo maišytuvo dubenyje su mentelės priedu plakite sviestą vidutiniu greičiu iki vientisos masės, maždaug 1 minutę.

 • Suberkite persijotą cukraus pudrą ir druską ir plakite, kol susimaišys.

 • Supilkite kavą ir toliau maišykite, kol gerai susimaišys, jei reikia, nubraukite šonus, maždaug 2 minutes.

 • Padidinkite greitį iki didelio ir plakite glazūrą dar 2 minutes iki purios masės. Maišydamas jis pašviesės. Sunaudoti nedelsiant arba laikyti šaldytuve hermetiškame inde iki 1 savaitės.

 • Norėdami pagerinti kavos skonį, tirpios kavos mišinį pakeiskite 2–3 šaukštais kavos likerio.
 • Likusią glazūrą laikykite sandariame inde šaldytuve iki 1 savaitės. Prieš naudodami leiskite jam sušilti iki kambario temperatūros ir greitai išplakite, kad atkurtumėte vientisą konsistenciją.
 • Šį kavos glaistą taip pat galima laikyti šaldiklyje iki 3 mėnesių! Norėdami išlaikyti šilkinę konsistenciją, atvėsinkite iki kambario temperatūros šaldytuve, tada, jei reikia, dar kartą išplakite maišytuvu, kad užtikrintumėte geriausią tekstūrą.
 • Ar gaminote šį receptą? Nepamirškite žemiau įvertinti žvaigždutėmis!

Kalorijos: 1214 mkcal, Angliavandeniai: 144g, Baltymas: 1g, Riebalai: 74g, Sotieji riebalai: 47g, Polinesotieji riebalai: 3g, Mononesotieji riebalai: 19g, Trans-riebalų: 3g, Cholesterolis: 195mg, Natris: 246mg, Kalis: 53mg, Cukrus: 141g, Vitaminas A: 2269TV, Kalcis: 25mg, Geležis: 0.1mg

Šiame įraše gali būti filialų nuorodų.

Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -