0

Kaip reaguoti į Vandenio vyro tylų elgesį • Astrologizuokite

  • 5 birželio, 2024


Kai pasimatysite su vandens nešiotoja, tikėkitės, kad vienu ar kitu metu sulauksite tylaus gydymo su visame pasaulyje žinomu Vandenio vyru.

Ar jūsų vyras Vandenis nusiminęs? Ar jie galvoja išsiskirti? Kodėl jie staiga tokie šalti ir nutolę?

Suprasti, kas dedasi jų sudėtingame galvoje, gali būti beveik neįmanoma, ypač tiems, kurie toje teritorijoje nesilanko ir pirmą kartą gauna tylų gydymą.

Jų tyla gali būti ženklas, kad jiems reikia šiek tiek laiko vienam. Arba jie gali elgtis atskirai, nes yra per daug užsiėmę darbu.

Jei norite išlaikyti ilgus ir sveikus santykius su savo vandens nešiotu, labai svarbu žinoti, kaip tinkamai reaguoti į tylų elgesį su Vandenio vyru.

Suteik Jam Jo erdvę

Vandeniai linkę statyti sienas aplink save, o tai gali būti baisu tiems, kurie atsiduria jo išorėje.

Jei atsidūrėte kryžkelėje su ignoruojančiu Vandenio vyru, paprastai geriausia leisti jiems būti. Duokite jam laiko ir erdvės, nes dažniausiai tai yra viskas, ko jiems reikia.

Jie yra uždari apvalkalai ir nelabai sugeba susidoroti su didžiulėmis emocijomis. Taigi, nesvarbu, ar tai asmeninis, ar profesinis gyvenimas, jei jie išgyvena sunkų laikotarpį, jie norėtų viską susitvarkyti patys.

Per tą laiką jūsų vandens nešėjas gali jus uždaryti tiek emociškai, tiek fiziškai.

Tačiau neleiskite, kad tai pakenktų jūsų santykiams. Ženkite žingsnį atgal ir leiskite jam susimąstyti. Įkalbinus jį paaiškinti, kas negerai, jis tik dar labiau atsitrauks į savo kiautą.

Jei po kovos sulaukiate tylaus vyro Vandenio elgesio, žinokite, kad tai yra jų būdas išsilieti ir susitaikyti su tuo, kas nutiko.

Jiems reikia laiko atvėsti ir jie atstums jus, kol išsiaiškins, ką nori daryti toliau. Suteikite jiems reikalingą erdvę.

Norėjimas būti per arti, kai jis yra šaltas ir nuošalus, jums abiem nesibaigs gerai. Leisdami savo tyliam partneriui kurį laiką taip išlikti taip pat turėsite laiko pagalvoti apie iškilusią problemą.

Taigi, kai jūsų vyras Vandenis bus pasirengęs kalbėtis, jums pavyks sėkmingiau apeiti kliūtį jūsų santykiuose.

Ar jūsų vyras Vandenis su jumis nebendrauja? Štai gudrybė, kaip sugrąžinti savo Vandenį.

Linksminkis toliau

Visuotinas faktas, kad Vandenis žmogus išreiškia jausmus taip retai, kaip mato vienaragį, skrendantį dangumi.

Jie nėra labai įgudę žodžiais suteikti savo jausmams formą. Jei vis dar esate pradiniame santykių kūrimo etape, jie gali suteikti jums tylų gydymą, kad įvertintų jūsų santykių gyvybingumą.

Jei atsidursite tokioje situacijoje, turite padaryti viską, kad jis užkabintų.

Jų tylumas yra taktika, skirta pajusti jūsų vibraciją, mintis ir kūno kalbą. Jie nori stebėti, o ne būti stebimi.

Vyrams Vandeniams patinka protinis modeliavimas (tai yra pagrindinė priežastis, kodėl jie žaidžia proto žaidimus), todėl labai svarbu, kad žaistumėte kartu ir linksmintumėte.

Nebūkite per daug lipnus, nes tai gali jį nuvilti, ir baigsite muštynes ​​su Vandeniu, kai viskas, ko norėjote, buvo sustiprinti savo ryšį.

Verčiau stenkitės palaikyti ryšį su jais subtiliais būdais.

Jie yra intelektualūs žmonės, mėgstantys iššūkius. Taigi meskite jiems iššūkį šachmatų žaidimui arba nusipirkite sudėtingą galvosūkį ir paprašykite jį išspręsti kartu.

Tai padės jums mėgautis vienas kito draugija, nereikalaujant jų išeiti iš savo ramybės zonos. Kai sukelsite jo susidomėjimą, jis automatiškai jums atsivers.

Tai gali užtrukti šiek tiek laiko ir nuoseklių jūsų pastangų. Tačiau būkite tikri, kad ten pasieksite tol, kol pavyks jį sujaudinti savo unikaliu būdu.

Vyras Vandenis taip pat domisi giliais ir asmeniniais pokalbiais. Taigi, dar vienas būdas nutraukti tylųjį traktavimą – kalbėti apie jų įsitikinimus ir ideologiją, aptarti savo pasiekimus ir nesėkmes ir pan.

Skaitykite daugiau apie vyrą Vandenį

Stebėkite Jo žodžius prieš Jo veiksmus

Vandeniai yra neįprasti, netradiciniai ir, svarbiausia, nenuspėjami. Taigi, kai Vandenis vyras tyli prieš savo partnerį, protinga moteris atidžiai stebėtų, ką jis daro, palyginti su tuo, ką jis sako.

Atkreipkite dėmesį į tai, ką jis daro, kai su jumis nekalba ar leidžia laiko.

Jei jis kalbasi su nepažįstamais žmonėmis socialinėje žiniasklaidoje arba pastaruoju metu daug laiko praleidžia su draugais, tai gali būti ženklas, kad jis ketina su jumis skirtis.

Jei paliksite jį ramybėje, jis natūraliai išnyks iš jūsų gyvenimo. Bet jei nenorite jo prarasti, parodykite jam, kad vis dar domitės.

Paprastai Vandenio vyrą verčia sugrįžti nuoširdus atsiprašymas ir priėmimas už tai, ką padarėte neteisingai. Įrodykite jam savo norą ištaisyti padarytas klaidas, ir jis automatiškai sugrįš.

Tačiau jei jūsų Vandenis vyras su jumis elgiasi įprastai, bet yra tiesiog neįprastai tylus, nerimauti neverta. Greičiausiai jis yra susirūpinęs savo mintimis.

Vandeniai linkę būti darboholikai, nes labai susitelkę į savo finansinės ateities užtikrinimą. Taigi, jei jūsų partneris atrodo šaltas jūsų atžvilgiu, tai gali būti visiškai nesusiję su jumis.

Galbūt jis galvoja apie kokį nors svarbų su darbu susijusį projektą. O galbūt jis užsiėmęs ieško būdų, kaip užsidirbti papildomų pinigų.

Taigi, užuot sukėlę smegenis, kodėl Vandenis tyli, tiesiog susitelkite į savo kasdienę veiklą ir į tai, kaip jis bendrauja su visais kitais.

Galėsite suprasti jo kitaip nepaaiškinamo tylėjimo priežastį, todėl galėsite pasirinkti geriausią veiksmų kryptį.

Ši magija privers jūsų Vandenį norėti santykių su jumis.

Suteikite tylų gydymą

Kai Vandenis vyras yra piktas ir negailestingas ir jūsų neklauso, nepaisant to, kad daug kartų pasakėte, kad atsiprašėte, susitraukite ir nekreipkite dėmesio į jį.

Žmonės, turintys šį zodiako ženklą, visada bėga priešinga kryptimi, jei mato ką nors, kas yra emocinga netvarka. Kadangi maldavimas atleidimo jums vis tiek nebus naudingas, taip pat galite duoti jiems paragauti jų pačių vaistų.

Tiesą sakant, Vandenio vyro nepaisymas yra vienas veiksmingiausių būdų užbaigti šaltąjį karą, kurį jie nuolat kariauja.

Todėl, kai Vandenio vyras nepaiso jūsų teksto, nesiųskite dar dešimties, tikėdamiesi, kad jie gali atsakyti. Atsispirkite norui skambinti ar persekioti juos socialinės žiniasklaidos svetainėse.

Tiesą sakant, jei jis dar jūsų neužblokavo, imkitės iniciatyvos patys.

Tai paskatins jį smalsauti, kas vyksta, ir paskatins nutraukti tylą.

Elgtis šaltai ir toli savo gyvenimo meilės atžvilgiu gali pasirodyti sunkiau, nei atrodo. Bet jei norite būti su jais amžinai, turite žinoti, kada ir kur nubrėžti liniją.

Reaguodami į jų tylų elgesį suteikdami jiems gabalėlį ramaus pyrago, išvengsite tai, kad tai nepasikartotų jūsų santykių problema.

Pateikite jam ultimatumą

Kai Vandenis vyras per ilgai tave ignoruoja, gali būti pats laikas imtis kažko rimto.

Ar nėra aiškios priežasties, kodėl jūsų partneris gali būti nusiminęs? Ar jie tiesiog naudoja savo garsųjį Vandenio vyro tylų elgesį kaip apsimetimą, kad neskirtų jums laiko ir dėmesio, kurio nusipelnėte?

Jei taip yra, pasakykite jam tiesiai į priekį, kad jis nutrauktų santykius arba nutrauktų santykius.

Tai drastiškas žingsnis ir tikrai ne pats patraukliausias variantas susidoroti su Vandenio vyru ir jį nuliūdinti. Bet jūs turite nustatyti ribas.

Žmonės, turintys šį Zodiako ženklą, yra savo likimo šeimininkai ir jūs retai (jei kada nors) galite priversti juos daryti tai, ko jie nenori.

Taigi, jei jūsų vyras Vandenis pasitraukė dėl priežasčių, kurių jūs nesuprantate, yra šaltas jūsų atžvilgiu ir vis daugiau laiko praleidžia su kitais, yra didelė tikimybė, kad jis vis tiek bus su jumis.

Atidžiai išanalizuokite savo situaciją ir nuspręskite, ar norite palaukti, kol jis grįš į savo įprastą „aš“, ar jis ir toliau naudos tylųjį gydymą, norėdamas jumis manipuliuoti.

Dažnai vandens nešiotojai žaidžia tokius proto žaidimus, kad sukeltų savo artimųjų reakciją, todėl turėtumėte būti pasirengę žaisti kartu.

Pateikę jam ultimatumą ištiesinti šaltą tylą taip pat parodysite jam, kad esate savo proto moteris. Tai yra vienas iš pagrindinių savybių, kurių Vandeniai vyrai trokšta savo antrajai pusei.

Jie gerbia ryžtingą ir nepriklausomą moterį, kuri nedvejodama išsako savo nuomonę ir, prireikus, net ryžtingai nusiteikusi.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -