0

„Zoox“ išbandys savarankiškai važiuojančius automobilius Ostine ir Majamyje

  • 5 birželio, 2024


„Zoox“, „Amazon“ savarankiškai vairuojantis padalinys, pristato savo autonomines transporto priemones į daugiau miestų.

Savarankiško vairavimo technologijų bendrovė trečiadienį paskelbė, kad šią vasarą planuoja pradėti bandymus Ostine ir Majamyje. Du miestai žymi ketvirtąjį ir penktąjį Zoox bandomuosius miestus po Las Vegaso, San Francisko ir Sietlo.

Šios naujienos ateina, kai federalinės reguliavimo institucijos sustiprina savarankiškų automobilių įmonių, tokių kaip „Waymo“ ir „Zoox“, kontrolę, kurios abi yra tiriamos dėl saugos problemų. Anksčiau šią savaitę Nacionalinė greitkelių eismo saugumo administracija paprašė daugiau informacijos iš „Zoox“, kad padėtų zondui dėl netikėto stabdymo kylančios galinės avarijos rizikos.

Šis sustiprintas tikrinimas, kurį iš dalies paskatino praėjusiais metais įvykęs Cruise incidentas, susijęs su pėsčiųjų susidūrimu, gali būti priežastis, dėl kurios „Zoox“ ėmėsi lėto ir stabilaus požiūrio į bandymus ir mastelį.

„Zoox“ atstovas „TechCrunch“ sakė, kad bendrovė miestų žemėlapius pradėjo planuoti šį pavasarį. Vasarą „Zoox“ įdiegs modifikuotą „Toyota Highlander“ bandomąjį parką su saugiais vairuotojais už vairo „mažose vietose šalia verslo ir pramogų rajonų“. Bendrovė nenurodė, kiek bandomųjų transporto priemonių atsiųs į kiekvieną miestą.

„Zoox“ taip pat nesakė, kada ketina pašalinti saugos vairuotoją arba pradėti komercinę veiklą Ostine ar Majamyje. Atvirkščiai, įmonė orientuojasi į skirtingos miesto aplinkos naudojimą, kad sureguliuotų savo autonominę sistemą. Pavyzdžiui, Ostine yra horizontalūs šviesoforai, šviesoforai, kabantys ant laidų, geležinkelio pervažos ir epinės audros. Majamio šviesoforai pakabinti įstrižai sankryžose ir, matyt, miestą kamuoja nekantrūs vairuotojai, kamuojami kelių įniršio.

„Zoox“ testavimo protokolas yra dvejopas: bendrovė nustato konkrečius iš anksto suplanuotus maršrutus, kurie siūlo sudėtingas vairavimo funkcijas ir scenarijus, taip pat atsitiktinai išbando tam tikrus maršrutus nuo vieno taško iki taško apibrėžtoje geografinėje tvoroje.

„Visada pradedame nuo tikslingos testavimo srities, plečiamės metodiškai, kai mūsų dirbtinis intelektas geriau susipažįsta su unikaliomis sąlygomis kiekviename mieste“, – rašoma tinklaraščio įraše.

Planai atlikti bandymus Ostine ir Majamyje atsiranda, kai „Zoox“ ruošiasi pirmajam komerciniam paleidimui. „Zoox“ turi leidimą išbandyti savo transporto priemones be saugaus vairuotojo kai kuriose San Francisko ir Foster City dalyse ir taikosi į šią rinką kaip vieną iš pirmųjų paleidimo miestų šalia Las Vegaso.

„Zoox“ neatsakė į „TechCrunch“ prašymą dėl komercinio diegimo termino arba pateikti geografinių tvorų apibrėžimų.

„Zoox“ asocijuojasi su specialiai sukurto robotaksi – mielos duonos dėžutės formos transporto priemonės – be vairo ar pedalų ir šoninių durų, kurios atsidaro, kad įleistų keleivius, vaizdais. Bendrovė dar nebandys šių transporto priemonių viešuose keliuose Ostine ar Majamyje. „Zoox“ anksčiau teigė, kad pradėjo ribotus visiškai be vairuotojo robotaksi bandymus viešuosiuose keliuose Las Vegase ir San Franciske ir planuoja pradėti siūlyti pavėžėjimo paslaugas keleiviams šiais metais. Vasario mėnesį Kalifornijos komunalinių paslaugų komisija (CPUC) suteikė „Zoox“ be vairuotojo AV piloto leidimą, leidžiantį įmonei nemokamai vežti visuomenės narius patvirtinto Foster City domeno ribose. Zoox nepatvirtino, ar pradėjo tai daryti.

Zoox plėtros naujienos ateina, kai robotaksi erdvė įgauna antrą vėją. O gal tai trečias vėjas. GM's Cruise taip pat neseniai paskelbė apie planus išbandyti savo robotaksį Dalase ir Finikse. „Alphabet's Waymo“ anksčiau šiais metais pradėjo siūlyti važiavimus be vairuotojo darbuotojams Ostine, ruošdamasi planuojamam komerciniam paleidimui šiais metais, o bendrovė taip pat neseniai paskelbė apie planus pradėti robotaksi bandymus Atlantoje.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -