0

SAP įsigyja skaitmeninio pritaikymo platformą WalkMe už 1,5 mlrd. USD

  • 5 birželio, 2024


Įmonės programinės įrangos milžinė SAP įsigyja „skaitmeninio pritaikymo“ platformos tiekėją „WalkMe“, atlikdama grynųjų pinigų sandorį, kurio vertė 1,5 mlrd.

„WalkMe“ Nasdaq uždarymo kaina vakar buvo 9,64 USD, o SAP 14 USD pasiūlymas sudarė 45 proc.

Įmonės, įkurtos 2011 m., naudoja „WalkMe“ programinę įrangą, kad į savo programinę įrangą integruotų ekrane pateikiamus gaminių aprašymus, pavyzdžiui, siekdamos padėti vartotojams naudotis naujomis funkcijomis arba įtraukti naujus darbuotojus. Tai gali apimti mažas balionėlių perdangas arba net ekrane pateikiamus raginimus pabandyti paversti nemokamus vartotojus mokančiais klientais. Visa tai susiję su proceso, kuris kitu atveju būtų daug resursų reikalaujantis darbas, automatizavimas su žmogaus pagalba.

„WalkMe“ prieš 2021 m. IPO surinko apie 300 mln. USD, tačiau, kaip ir daugelio įmonių pandemijos laikotarpiu, jos vertinimas per tarpinius metus smuko nuo 2,8 mlrd. USD piko 2021 m. rugsėjį iki šiek tiek daugiau nei 600 mln. USD per metus. Bendrovės vertinimas šiais metais svyravo ties maždaug 800–900 mln.

Pažymėtina, kad sandoris yra skirtas papildyti du kitus įsigijimus, kuriuos SAP įsigijo per pastaruosius kelerius metus – 2021 m. ji įsigijo kitą Vokietijos įmonę „Signavio“, verslo procesų automatizavimo įmonę, už 1,2 mlrd. USD. Praėjusių metų pabaigoje SAP įsigijo kitą Vokietijos įmonę, pavadintą LeanIX, kuri specializuojasi įmonių architektūros valdyme – iš esmės padedanti įmonėms greičiau modernizuotis.

„WalkMe“ tinka šiam modeliui, nes visa tai padeda įmonėms prisitaikyti prie šiuolaikinės programinės įrangos eros.

„Programos, procesai, duomenys ir žmonės yra keturi pagrindiniai sėkmingos verslo transformacijos elementai“, – pranešime spaudai pažymėjo SAP generalinis direktorius Christianas Kleinas. „Įsigydami „WalkMe“ dvigubai sumažiname savo galutiniams vartotojams teikiamą palaikymą, padedame jiems greitai priimti naujus sprendimus ir funkcijas, kad jie gautų maksimalią naudą iš savo IT investicijų.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -