0

Spalio 10 d. Svarstyklėms būdingi bruožai ir charakteristikos • Astrologizuokite

  • 29 birželio, 2024


Kokia yra spalio Svarstyklių asmenybė? Spalio mėnesio Svarstyklės vis dar yra Svarstyklės, tačiau kai kurios savybės jas išskiria iš rugsėjo mėn.

Spalio Svarstyklės reprezentuoja logiškesnę Svarstyklių pusę. Jie yra objektyvūs ir taktiški. Jie taip pat turi maištingų pusių ir yra naujoviški.

Dauguma spalio Svarstyklių gimsta antrajame arba trečiame ženklo dekane. Tai reiškia, kad nors Venera vis dar yra jų pagrindinė planetos valdovė, jie taip pat turi vieną iš dviejų valdovų.

Antrojo dekano Svarstyklių valdovas yra Uranas, o trečiojo dekano Svarstyklės – Merkurijus. Uranas daro šias Svarstyklas maištingesnes, o Merkurijus – iškalbingomis pašnekovėmis.

Spalio Svarstyklės yra logiškos ir objektyvios. Jie orientuoti į teisingumą ir lygybę. Jie taip pat yra socialūs drugeliai, kurie žino, kaip elgtis kiekvienoje situacijoje su ramybe ir taktiškumu.

1. Logiška

Vienas iš skirtumų, kurį pamatysite pažvelgę ​​į Rugsėjo ir Spalio Svarstykles, yra tai, kad spalio mėnesio Svarstyklės yra logiškesnės. Jos nėra tokios linkusios į idealizmą ir romantizmą kaip rugsėjo Svarstyklės.

Spalio mėnesio Svarstyklės turi aiškų protą ir pagrįstus lūkesčius. Jie visada stengiasi įsiklausyti į faktus ir logiką. Jie nebūtinai yra susiję su praktiškumu ar apčiuopiamu įrodymu, bet stengiasi daryti išvadas ir priimti sprendimus remdamiesi protu.

Šios Svarstyklės gali naudoti savo logiką, kad samprotautų ir su kitais žmonėmis. Tai padeda jiems diskutuojant ar bandant įtikinti kitus, kad jų sprendimai yra geriausi.

Kai klausotės, kaip spalio mėnesio Svarstyklės aiškina sąvoką, ji visada atrodys visiškai logiška ir pagrįsta. Net jei jie aiškina abstrakčią sąvoką, jie naudos logiką, kad perteiktų jos reikšmę.

Gaukite įžvalgų apie savo astrologinį makiažą naudodami nemokamą gimimo diagramos skaičiuotuvą.

2. Tikslas

Kokios yra spalio Svarstyklės? Jie linkę būti labai objektyvūs žmonės. Bandydami nuspręsti, kas yra objektyviai teisinga bet kurioje situacijoje, jie neleidžia savo jausmams ar asmeninėms nuomonėms užgožti savo sprendimo.

Spalio mėnesio Svarstyklės žino, kad kartais yra vienas teisingas atsakymas. Tam tikri dalykai yra teisingi ir neteisingi. Asmeniniai jausmai ir emocijos to nekeičia.

Spalio mėnesio Svarstyklės žino, kaip apsispręsti dėl grupės. Jie taip pat daro viską, kad išliktų objektyvūs tarpininkaudami tarpasmeniniais klausimais.

Spalio mėnesio Svarstyklės nesiruošia kieno nors pusėn vien dėl to, kad jie jiems patinka. Jei jų geriausias draugas ar partneris klysta ginče, jie jiems tai pasakys. Jie stengiasi, kad jų jausmai kažkam nesutrukdytų faktams.

3. Inovatyvus

Jų novatoriškas pobūdis yra spalio Svarstyklėms būdingas bruožas, kurį jie sieja su oro ženklu Vandeniu. Spalio mėnesio Svarstyklės gali sugalvoti kūrybiškus ir unikalius sprendimus net ir sunkiausioms problemoms.

Spalio mėnesio Svarstyklės nebijo išbandyti kažko naujo. Jei jie tiki, kad konkretus sprendimas išspręs problemą arba kad įgyvendinus tam tikrą procesą viskas bus lengviau, jie padarys tai, ką reikia padaryti, net jei to niekada nebuvo daryta.

Spalio mėnesio Svarstyklės puikiai sugalvoja originalių idėjų. Jie ne tik seka minią. Jie žino, kaip mąstyti patys ir kurti naujas idėjas, kurių kiti niekada negalėtų sugalvoti.

Spalio mėnesio Svarstyklės yra puikus žmogus jūsų komandoje. Jie įneš naujų, kūrybingų idėjų į bet kurį projektą ir padės sukurti ką nors naujo.

Atskleiskite savo gimimo diagramos paslaptis naudodami mūsų nemokamą skaičiuotuvą.

4. Konceptualus

Spalio mėnesio Svarstyklės puikiai suvokia abstrakčias idėjas. Jie puikiai supranta, ką reiškia laisvė, teisingumas ir lygybė, net jei tai nėra apčiuopiama.

Spalio mėnesio Svarstyklėms nereikia kažko matyti, kad tuo patikėtų. Jie gali pasikliauti faktais ir logika, bet gali lengvai suvokti dalykus, kurių niekada nebuvo matę. Jie yra labai smegenys ir niekada nesusidoroja su grynai protinėmis sąvokomis taip, kaip galėtų kiti.

Jų konceptualus pobūdis padeda Spalio Svarstyklėms rasti problemų sprendimus ir įsivaizduoti geresnę ateitį. Jų konceptualus mąstymas padeda jiems geriau nei kitiems suprasti sudėtingas idėjas.

Jos nepasiklysta fantazijose, tačiau Spalio mėnesio Svarstyklės gali įsivaizduoti, kaip gali atrodyti jų sprendimai, net jei niekada nematė pavyzdžių. Jie gali lengvai įsivaizduoti beveik bet ką, prieš tai nepamačius.

5. Puikūs pašnekovai

Būti puikiu pašnekovu yra įprasta spalio mėnesio Svarstyklių savybė. Spalio mėnesio Svarstyklės mėgsta kalbėtis, be to, joms tai sekasi!

Spalio mėnesio Svarstyklės moka kalbėti ir klausytis. Jie nėra tie, kurie dominuoja pokalbiuose. Žmones žavi jų pokalbio įgūdžiai, nes jie žino, kaip atsisėsti ir leisti kitam perimti.

Nors rugsėjo Svarstyklės gali būti tos, kurios yra žinomos kaip žavios, spalio Svarstyklių pokalbio įgūdžiai taip pat padidina jų žavesį! Jie žino, kaip
palaikykite akių kontaktą, aktyviai klausykitės ir įtraukite žmones į tai, ką jie sako.

Su Spalio Svarstyklėmis lengva kalbėti apie bet ką. Net jei jie mažai išmano apie temą, jie gali užduoti įžvalgius klausimus ir palaikyti pokalbį.

Spalio mėnesio Svarstyklės turi platų pomėgių spektrą, todėl lengva susisiekti su žmonėmis, su kuriais jos kalbasi.

Pradėkite nemokamai tyrinėti savo gimimo diagramą šiandien.

6. Iškalbingas

Spalio Svarstyklės iškalbingos. Iš visų Svarstyklių tipų iškalbingiausios yra spalio mėnesio Svarstyklės, gimusios trečiajame dekane. Jų kalboje girdisi Merkurijaus įtaka!

Spalio mėnesio Svarstyklės yra nepaprastai gražios. Jie kalba aiškiai ir sklandžiai, juos suprasti visada lengva. Daugelis jų turi platų žodyną, tačiau kalbėdami su žmonėmis nevartoja nereikalingo žargono.

Spalio mėnesio Svarstyklės žino, kaip aiškiai išreikšti save. Jei spalio mėnesio Svarstyklės jums ką nors paaiškins, jos padarys viską, kad suprastumėte, ką jos sako.

Spalio mėnesio Svarstyklės puikiai vengia nesusipratimų. Jie užsiregistruos, jei manys, kad kažkas nesupranta, ką jie sako. Jie gali paaiškinti dalykus įvairiais būdais ir toliau bandyti, kol ras kažką, kas veikia.

7. Taktiškas

Jų taktiškumas yra teigiamas spalio Svarstyklių bruožas. Spalio mėnesio Svarstyklės visada žino, ką reikia pasakyti. Jie žino, kaip elgtis tinkamai ir pagarbiai, net ir diskutuodami sudėtingomis temomis.

Spalio Svarstyklės ne visada patinka žmonėms, kaip rugsėjo Svarstyklės, tačiau jos vis tiek žino, kaip atsižvelgti į tai, ką sako. Net jei jie yra laukiniai ar maištaujantys, jie niekada nėra grubūs.

Spalio mėnesio Svarstyklės atkreips dėmesį į klaidą arba peršauks jus, jei padarysite ką nors įžeidžiančio, tačiau jos elgsis taktiškai. Jie gali būti jautrūs, ypač jei žino, kad nenorėjote daryti nieko blogo.

Spalio mėnesio Svarstyklės nenori nieko be reikalo nuliūdinti – tai jų ir rugsėjo mėnesio Svarstyklių savybė. Jie šiek tiek geriau susidoroja su konfrontacija, bet tai daro taktiškai ir nusiteikę.

Pradėkite savo astrologinę kelionę su mūsų nemokama gimimo diagramos skaičiuokle.

8. Socialiniai drugeliai

Spalio Svarstyklių asmenybė yra neįtikėtinai sociali. Spalio Svarstyklės yra socialūs drugeliai, kurie moka dirbti minioje ir pritraukti kitų dėmesį.

Spalio mėnesio Svarstyklės paprastai turi didelius socialinius ratus. Jiems patinka vakarėliai ir kiti renginiai, leidžiantys pabendrauti su kuo daugiau žmonių. Daugelis jų taip pat dirba su bendravimu.

Spalio mėnesio Svarstyklės gali lengvai bendrauti su kitais. Šis įgūdis padės jiems tobulėti karjeroje ir gauti galimybių, kurių kiti neturi. Dėl savo socialinio pobūdžio jie puikiai moka kalbėtis su tinkamais žmonėmis ir gauti tai, ko nori.

Socialiniai drugeliai, tokie kaip Spalio Svarstyklės, gali greitai peršokti iš vienos grupės į kitą. Paprastai jie neturi vienos socialinės grupės. Jie sutaria su daugybe žmonių ir turi kelias socialines grupes, su kuriomis gali bendrauti.

9. Sutelkti dėmesį į teisingumą

Svarstyklių zodiako ženklas yra ženklas, orientuotas į pusiausvyrą, teisingumą ir lygybę. Spalio mėnesio Svarstyklės yra linkusios ypač susirūpinti teisingumu ir, kai tik įmanoma, jo kūrimu savo bendruomenėse.

Jei Spalio mėnesio Svarstyklės manys, kad kažkas neteisinga ar nesąžininga, jos pasisakys. Jie niekada nesėdėtų ir neleistų, kad su kuo nors būtų netinkamai elgiamasi, ypač jei jie gali ką nors padaryti, kad ištaisytų tą netinkamą elgesį.

Spalio mėnesio Svarstyklės gali turėti su teisingumu susijusią karjerą, pavyzdžiui, teisininko ar socialinio darbuotojo. Kai tik įmanoma, jie nori padaryti pasaulį geresnį.

Jų teisingumo jausmas reiškia, kad spalio mėnesio Svarstyklėms geriau sekasi atsistoti už save. Jie pripažįsta, kai kas nors elgiasi su jais nesąžiningai, ir pasisakys bei gins save taip, kaip gintų kitą žmogų.

Pasiekite savo asmeninį gimimo diagramą. 100% NEMOKAMAI.

10. Maištaujantis

Vienas iš labiausiai pastebimų rugsėjo ir spalio Svarstyklių skirtumų yra tas, kad spalio Svarstyklės yra neįtikėtinai maištingos! Dėl Urano įtakos spalio antrojo dekano Svarstyklės yra maištingiausios iš visų.

Spalio mėnesio Svarstyklėms nėra sunku maištauti prieš dalykus, kuriuos laiko nesąžiningais. Jie neketina sėdėti ir neleisti įvykti neteisybei. Jie pasisakys ir atsitrauks.

Spalio Svarstyklės stos prieš valdžią, jei to prireiks. Jie žino, kaip atsikirsti. Jie ne tik derina dalykus, nes jie yra tradiciniai arba visi kiti tai daro.

Nors jų maištingumas nebūtinai yra neigiamas Spalio Svarstyklių bruožas, taip gali būti, jei Spalio Svarstyklės per toli su ja nueina. Jie turi būti atsargūs maištauti prieš dalykus, kurie iš tikrųjų yra neteisingi, o ne tik maištauti dėl pramogos ar maištauti.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -