0

„Spotify“ tyliai leidžia visiems podcasteriams įkelti vaizdo įrašus ir viršija 250 tūkst. laidų

  • 20 birželio, 2024


„Spotify“ dabar leidžia nepriglobtiems podcasteriams įkelti vaizdo įrašus į platformą. Praėjusią savaitę bendrovė tyliai išleido naują funkciją, „TechCrunch“ patvirtino „Spotify“ atstovas.

Anksčiau kūrėjai, norintys įkelti vaizdo įrašų podcast'us į „Spotify“, privalėjo užsiregistruoti, kad jie būtų priglobti „Spotify for Podcasters“, nemokamoje podcast'ų kūrėjų platformoje, arba su partnerių prieglobos kompanija. Kūrėjai taip pat galėtų atskirti vaizdo įrašų tiekimą nuo garso, bet tai nėra idealu, nes įkeliami du epizodai. Dabar bet kuris kūrėjas gali įkelti tiesiai į „Spotify“, naudodamas pageidaujamą podcast'o prieglobos paslaugą.

Norėdami naudotis nauja funkcija, kūrėjai turėtų pereiti į „Spotify for Podcasters“ portalą, rasti tik garso transliacijos epizodo versiją ir spustelėti tris taškus dešinėje, kad pridėtumėte vaizdo įrašo versiją. Apie išleidimą pirmą kartą pranešė „Podnews“.

Pastaraisiais metais „Spotify“ daugiau dėmesio skyrė vaizdo podcast'ams, o tai, atrodo, pasiteisina. Dabar platformoje yra daugiau nei 250 000 vaizdo įrašų podcast'ų, o 2023 m. jų buvo 100 000.

Bendrovė pasidalino šiuo nauju numeriu su „TechCrunch“, prieš „Vidcon“ kitą savaitę, kartu su kita statistika apie vaizdo įrašų naudojimą savo platformoje. Pavyzdžiui, daugiau nei 170 milijonų vartotojų visame pasaulyje žiūri vaizdo podcast'us per Spotify, o aktyvių vartotojų, žiūrinčių vaizdo įrašų podcast'us, skaičius per metus išaugo 40%. Be to, platforma užfiksavo didesnį vaizdo įrašų vartojimo valandų padidėjimą, palyginti su tik garso vartojimo valandomis per tą patį laikotarpį.

„Vaizdo įrašai tampa pasaulinės „Spotify“ patirties pagrindu“, – parengtame pranešime teigė Maya Prohovnik, „Spotify“ podcast'o produkto viceprezidentė. „Per pastaruosius metus internetinių transliuotojų, skelbiančių vaizdo įrašus mūsų platformoje, skaičiui išaugus 70 proc., akivaizdu, kad vaizdo įrašų tinklalaidės sulaukia vartotojų atgarsio, o vaizdo įrašų turinio apetitas nepaprastai išaugo visose pagrindinėse „Spotify“ turinio kategorijose.

„Spotify“ pristatė kitas funkcijas, kurios pagerina vaizdo įrašų podcast'o patirtį kūrėjams ir klausytojams, pvz., „Miniplayer“, kuri leidžia „Premium“ prenumeratoriams žiūrėti vaizdo įrašus mažesniame darbalaukio lange, esančiame virš kitų langų.

Apskritai bendrovė didina savo investicijas į vaizdo įrašų turinį. Kovo mėnesį „Spotify“ pranešė, kad prideda muzikinius vaizdo įrašus į tam tikras šalis, įskaitant Braziliją, Kolumbiją, Vokietiją, Indoneziją, Italiją, Keniją, Nyderlandus, Lenkiją, Filipinus, Švediją ir JK. Bendrovė taip pat išbando vaizdo įrašų mokymo pasiūlymą. JK, kur rengiami kursai, susiję su tokiomis temomis kaip muzikos kūrimas.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -