0

Svarstyklių vyro ir Dvynių moters suderinamumas: tobulas derinys? • Astrologizuokite

  • 15 birželio, 2024


Svarstyklių vyro ir Dvynių moters suderinamumas yra gana natūralus. Šie du ženklai supranta vienas kitą ir puikiai dirba kartu.

Nors Dvynių ir Svarstyklių sielos draugai yra įprasti, jų santykiai nėra nepriekaištingi. Pakilimai ir nuosmukiai šios poros neatbaido.

Įžymias Dvynių moterų ir Svarstyklių vyrų poras lengva rasti. Ši pora puikiai tinka abiems ženklams. Kiekvienas gali padėti vieni kitiems išspręsti bet kokias problemas ar akląsias vietas.

Svarstyklių vyras ir Dvynių ženklo moteris iš tikrųjų daugeliu atžvilgių yra gana panašūs. Jų skirtumai santykiams suteikia prieskonio ir jaudulio. Jie supranta vienas kito poreikius ir turi panašų mąstymą.

Dvynių ir Svarstyklių meilė iš pirmo žvilgsnio yra įprasta. Kai jie įsimyli, tai nėra iliuzija. Svarstyklių vyras gali lėtai atsiverti, tačiau Dvynių ženklo moteris vis tiek neskuba.

Draugystė

Dvynių ir Svarstyklių draugystė gali būti romantiško ryšio pradžia. Tačiau vyras Svarstyklės ir Dvynių ženklo moteris taip pat gali tapti platoniškais draugais visam gyvenimui. Ši pora tiksliai žino, kaip suteikti intelektualinį stimulą, kurio jie abu siekia.

Svarstyklių vyras yra išeinantis. Vienu metu jis nori sutelkti dėmesį į vieną draugą ar partnerį, tačiau taip pat turi platų tinklą. Dvynių moteris panaši. Ji labiau toleruoja grupinį bendravimą ir nesusitelkia tik į vieną asmenį.

Vis dėlto jie abu yra socialiniai drugeliai. Kaip draugai, Svarstyklių vyras ir Dvynių ženklo moteris mėgsta išeiti kartu. Svarstyklių vyras taps tolerantiškesnis dideliems grupiniams renginiams, kai šalia bus jo bendraujantis draugas Dvyniai. Jie abu žavūs ir gali lengvai flirtuoti.

Tačiau Svarstyklių vyrai žino, kad veiksmai kalba garsiau nei žodžiai. Dvynių ženklo moterys žino, kad kalbėti pigu, net jei tai yra pagrindinė jų valiuta. Jie gali išvengti nesusipratimo vienas kito signalų, nes yra labai panašūs. Nė vienas nedaro spaudimo kitam.

Jie gali lengvai kalbėtis vienas su kitu valandų valandas ir nė vienam nebus nuobodu. Svarstyklių vyras turi pakankamai protinio lankstumo, kad galėtų pamatyti įvairias problemos puses, o Dvynių ženklo moteriai tai patinka. Dvynių ženklo moteris gali paskatinti ir Svarstyklių vyro protą.

Svarstyklių vyrui reikia laiko praleisti bendraujant su įvairiais draugais, dažniausiai nedidelėmis grupėmis arba vienu žmogumi. Pavyzdžiui, jis visą savaitę gali skirti dėmesio tik savo draugei Dvyniams. Tačiau kitą savaitę jis praleis visą laiką su kuo nors kitu.

Nebent ji tikrai supras, kad jis teikia pirmenybę partnerystei, o ne grupėms, Dvynių ženklo moteris gali neteisingai suprasti jo staigų atstumą. Ji gali pergalvoti dalykus ir priimti tai asmeniškai. Kai ji supras, kad jis paskirsto savo dėmesį tarp draugų, ji bus nuraminta.

Moteris Dvyniai, net jei ji asmeniškai žiūri į jo nebuvimą, vis tiek turi daug draugų ir pomėgių, kad būtų užimta. Ji nesėdės namuose ir streso dėl jo. Ji taip pat jo nesieks. Tai jį nuramina, nes sumažina spaudimą.

Ar jūsų Svarstyklių vyras su jumis nebendrauja? Štai toks triukas, kaip sugrąžinti Svarstykles.

Santykiai

Jei jums įdomu, kaip priversti Svarstyklių vyrą įsimylėti Dvynių ženklo moterį, tai padaryti nėra sunku. Svarstyklių vyras natūraliai įsimylės patrauklią moterį, kuri gali išlaikyti jo dėmesį.

Dvynių ženklo moteris natūraliai atitinka šį apibūdinimą. Ji yra nepriklausoma, protinga, kūrybinga ir įdomu būti šalia. Ji nėra drąsuolė, atnešanti dramą ir chaosą, o veikiau jaudinanti intelektualiai. Ji nuolat supažindina jį su naujomis idėjomis ir pomėgiais.

Tai puikiai tinka Svarstyklėms. Kai jis įsimyli, jis įsimyli moters, į kurią jis sutelkia dėmesį, sukurtus idealus ar įvaizdį. Dvynių ženklo moteris žino, kaip nupiešti tik tinkamą paveikslą, kad sužavėtų Svarstyklių vyrą. Jis palaipsniui pereis iš draugo į meilužį.

Jei vyras Svarstyklės ir moteris Dvyniai taip gerai dera, kam jiems taip ilgai užtrunka, kad tai taptų oficialia? Jų intelektuali prigimtis gali paskatinti juos abu pergalvoti dalykus. Jie apsunkina dalykus, kurių nereikia sudėtingai. Be to, nė vienas nemėgsta jaustis ribotas.

Tiek Svarstyklių ženklo vyrams, tiek Dvynių ženklo moterims prireikia laiko, kad suprastų, jog partneris jų nepririš. Kai jie abu tai supras, jiems būdinga baimė praleisti atslūgs. Ironiška, kad Dvynių ženklo moteris taip pat mėgsta dėmesį savo sąlygomis.

Svarstyklių vyras, ignoruojantis Dvynių ženklo moterį, gali būti jo įprastas pavyzdys, kaip atsitraukti ir sutelkti dėmesį į kitus dalykus. Tačiau Dvynių ženklo moteriai tai gali atrodyti kaip atstūmimas. Vis dėlto ji netaps lipni. Ji gali manyti, kad jis praranda susidomėjimą.

Svarstyklės vyras Dvyniai Moteris problemų kyla tada, kai kuri nors iš jų pradeda per daug galvoti apie kitų veiksmus. Svarstyklių vyras gali užgniaužti savo svajones ir jausmus, nes nori išlaikyti ramybę. Dvynių ženklo moteris bus diplomatiška ir dažniausiai bendraus gana atvirai.

Jei kuris nors iš partnerių pradės jaustis nesaugus, jis emociškai užsidarys ir vengs kalbėti apie savo problemas. Jie abu nori išlaikyti savo mintis apie teigiamus, optimistiškus dalykus, o ne spręsti konfliktus. Jie gali bendrauti daugybe dalykų, tačiau nė vienas nemėgsta konfrontacijos.

Santuoka

Dvynių ir Svarstyklių santykių problemos gali sukelti pakilimų ir nuosmukių, tačiau paprastai ši pora gali išspręsti šiuos nesusipratimus. Abu gali svajoti apie santuoką ir romantiką, tačiau įsipareigojimas gąsdina ir Svarstyklių vyrą, ir Dvynių ženklo moterį.

Tačiau kai jie pagaliau sušildo vienas kitą, šiai porai lengva pereiti nuo meilės į santuoką. Kai jie tai padarys, vienas iš jų turės tapti ryžtingesnis arba paeiliui imtis ryžtingo vaidmens.

Paradoksalu, bet tai, kas padeda šiai porai pasisekti romane, gali suklupti santuokoje. Kai ši pora susituokia, baigiasi patarlių medaus mėnuo, jiems tenka susitvarkyti ir spręsti kasdienes problemas. Tai lengviau pasakyti nei padaryti.

Ši pora mėgsta būti įsimylėjusi. Jie mėgsta idealizmą, romantiką ir flirtą. Tačiau kaip susituokusi pora, jiems staiga tenka bendra atsakomybė už namų ūkį ir galbūt net tvarkyti šeimą. Tiek Svarstyklių ženklo vyrams, tiek Dvynių ženklo moteriai pareigos atrodo kaip našta.

Svarstyklių ženklo vyras gali bandyti didelių pareigų naštą perkelti ant Dvynių ženklo moters pečių. Tačiau Dvynių ženklo moteris nekenčia priimti sprendimų. Jei ši pora įgyja įgūdžių kartu priimti sprendimus, jiems gali pasisekti. Tam reikia laiko ir pastangų.

Priešingu atveju Svarstyklių vyras vengs užsiimti tuo, kas yra per daug pastangų ir nepakankamai smagu. Dvynių ženklo moteris stengsis susitvarkyti ir priimti sprendimus dėl poros ar namų ūkio, tačiau užtruks apgalvodama visus įmanomus kampus.

Galų gale ji gali tiesiog atidėlioti. Tai tampa spąstais jiems abiem. Santuokoje Svarstyklės vyras ir Dvynių ženklo moteris turi rasti būdą, kaip susidoroti su varginančiais kasdieninio gyvenimo aspektais. Jie turi būti pasirengę prisiimti atsakomybę už pagrindinius bendrus pasirinkimus.

Svarstyklių vyras ir Dvynių ženklo moteris mėgsta skatinti vienas kito svajones. Tačiau santuokoje, jei šios svajonės virsta realybe, ši pora turi rasti būdų, kaip įgyvendinti savo viziją. Abu moka vienas kitą padrąsinti.

Tačiau tikėtina, kad nei vienas, nei kitas nenorės perimti viešpatavimo ir įgyvendinti idėjų. Tam tikru metu reikės labiau dominuoti. Arba jie turės rasti būdų, kaip subalansuoti šią atsakomybę.

Tai yra #1 klaida, kurią moterys daro su Svarstyklėmis…

Lovoje

Svarstyklės ir Dvyniai lovoje yra ideali pora. Svarbiausia yra įsitikinti, kad Svarstyklės vyras ir Dvynių ženklo moteris vienodai supranta vienas kito ribas ir lūkesčius. Jei taip yra, jie gali būti dinamiška pora.

Vyras Svarstyklės ir moteris Dvyniai gali būti ideali pora ir gali pasisekti kaip draugai su nauda, ​​intymūs romantiški partneriai ar net kaip susituokusi pora, kuri palaiko aktyvų lytinį gyvenimą. Abu jie labai vertina vaizduotę ir fantaziją.

Svarstyklių vyras mėgsta pusiausvyrą, harmoniją ir grožį. Kalbant apie seksą ir intymumą, jis mėgsta turėti erotinę viziją ir mėgautis savo partnerio vizualiniu grožiu. Dvynių ženklo moteris žino, kaip pamaitinti šį grožio ir erotiškumo troškimą.

Abu turi stiprią polinkį į vizualinę ar psichinę stimuliaciją. Pagalvės pokalbiai ir seksas gali patikti ir Svarstyklėms, ir Dvynių ženklo moteriai. Jie abu skatina vienas kito fantazijas. Tai, ką jie įsivaizduoja vykstantį lovoje, yra taip pat svarbu, kaip tai, kas vyksta iš tikrųjų.

Vyras Svarstyklės ir Dvynių ženklo moteris nori įtikti vienas kitam ir nė vienas nėra savanaudis lovoje. Dėl jų rūpinimosi vienas kito malonumais seksualiniai susitikimai tikrai teikia pasitenkinimą kiekvienam partneriui. Seksas taip pat gali padėti įlieti linksmybių ir jaudulio į ilgalaikius Svarstyklių vyro ir Dvynių ženklo santykius.

Dvynių ženklo moterį įjungia tai, ką sako Svarstyklės, ir įvaizdis, kurį jis sukuria savo žodžiais. Kadaise buvęs diplomatu ir menininku, Svarstyklių ženklo vyrui nėra jokių problemų įjungti Dvynių ženklo moterį per savo poetišką bendravimo stilių.

Svarstyklių vyrą įjungia grožio idėja, užuojauta ir švelnumas. Dvynių ženklo moteris gali lengvai perteikti idealų grožio įvaizdį, kurio trokšta. Ji taip pat gali lengvai parodyti meilę ir užuojautą, kurios jis ieško.

Abu yra meilūs, neslopindami vienas kito. Jų intymūs susitikimai gali būti mylintys, įkvepiantys, jaudinantys ir gaivinantys. Net kai abu yra beprotiškai įsimylėję, nei Svarstyklių ženklo vyras, nei Dvynių ženklo moteris nesiruošia užvaldyti vienas kito stipriomis emocijomis.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -