0

Naujuose vaizduose rodomas „iPhone 15“ su plonais ekrano kraštais ir USB-C prievadu

  • 28 gegužės, 2024


Tikimasi, kad rugsėjo 13 d. Apple paskelbs informaciją apie būsimus iPhone 15 išmaniuosius telefonus. Atsižvelgiant į naujausius nutekėjimus, jie turės patobulintą dangtelį, naują mygtuką ir USB-C jungtį.

Asortimente turėtų būti USB-C prievadas, o ne „Lightning“ prievadas nuo pradinio lygio „iPhone 15“ iki „iPhone 15 Pro Max“. Birža yra naujo Europos Sąjungos įstatymo, pagal kurį kabeliai bus standartizuoti nuo 2024 m. gruodžio mėn., dalis.

Didelės spartos duomenų perdavimą turi palaikyti Pro modelių prievadas. Paprasčiausios programėlės ir toliau veikia USB 2.0 greičiu, tokiu pat greičiu kaip ir „Lightning“ laidas. Be to, su Apple mobiliaisiais įrenginiais galima naudoti tik MFi sertifikuotus (Made for iPhone) priedus.

Naujųjų „iPhone“ telefonų USB-C prievadas buvo nutekėjęs X, buvusiame „Twitter“, inžinieriaus @lipilipsi.
Šaltinis: @lipilipsi

Naujas mygtukas ir didesnis dydis

Be to, atsižvelgiant į nutekėjusius dizainus, naujas mygtukas turėtų pakeisti „iPhone“ nutildymo jungiklį kairėje įrenginio pusėje. Fotografuojant vaizdus ar pradedant filmuoti atidarius fotoaparatą, naujovė taip pat užims garsumo mygtuko funkcionalumą.

Nuotraukose atskleidžiamas „iPhone 15 Pro“, kuris yra 0,3 milimetro storesnis nei praėjusių metų modelis ir 8,2 milimetro už vyresnįjį brolį „iPhone 14 Pro“. Naudojant tą patį objektyvą, fotoaparato masyvas gali būti platesnis ir trumpesnis. Rėmelis aplink išmaniojo telefono ekraną taip pat turėtų būti plonesnis.

Planuose rodomas naujas „iPhone 15 Pro“ mygtukas ir išmatavimai.
Šaltinis: Newoin

Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -