0

„iMac“ – nauja technologijų viršūnė: viskas, kas buvo pristatyta „Apple Event 2021“.

  • 30 gegužės, 2024


„Apple“ ką tik baigė savo pirmąjį 2021 m. išleidimo renginį su daugybe triukšmo. Pietų renginio metu „iMac“ pristatė naują technologijų viršūnę, kaip senais laikais, su spalvų skoniais. Bendrovė pristatė naujausius ir geriausius produktus bei paslaugas, ir nė vienas iš jų nebuvo tik paprastas ankstesnės kartos atnaujinimas.

Naujasis „iMac 2021“.

Radikaliausias pokytis įvyko „iMac“. „Apple“ „viskas viename“ dabar yra itin plono dizaino, tik 11 milimetrų storio pagrindinėje korpuso dalyje. Naujajame „iMac“ 24 colių ekrane yra visi įrenginio komponentai, tačiau jame nėra jokių iškilimų ar iškilimų.

„iMac 2021 Apple“ renginys

Taip atsitiko todėl, kad „Apple“ atsisakė „Intel x86“ lustų, kad galėtų naudoti patį M1, tą patį, kurį bendrovė jau buvo įdėjusi į paskutinius „MacBook Pro“ ir „MacBook Air“. Naujasis „iMac“ bus parduodamas septynių ryškių spalvų, o 2 metrų maitinimo laidas bus sujungtas magnetiniu būdu.

Naujasis „Apple iMac“ bus parduodamas tarptautinėje rinkoje nuo gegužės antrosios pusės, o užsakymai prasidės nuo balandžio 30 d., pradinė kaina – 1 299 USD, o septynių ryškių spalvų – 1 499 USD.

https://www.youtube.com/watch?v=4X_IW3kqr3k

Naujas iPad Pro 2021

„Apple“ labai rūpinosi naujuoju „iPad Pro“. „Apple“ teigimu, kaip ir naujasis „iMac“, „Apple“ planšetinis kompiuteris dabar turi M1 lustą, kuris dvigubai padidina apdorojimo galią, palyginti su ankstesnės kartos modeliu. Tai įdomu, nes ankstesnis „iPad Pro“ jau buvo daug galingesnis už pagrindinius konkurentus, o „Apple“ parduotuvėje nebuvo programos, galinčios sustabdyti „klaidą“.
Naujas iPad pro 2021 Apple Event

Kitos naujos „iPad Pro 2021“ funkcijos apima 12,9 colio „Liquid Retina XDR“ ekraną, kurio kokybė panaši į šio prekės ženklo profesionalaus monitoriaus kokybę, ir 5G ryšį.

Naujasis iPad Pro su 11 colių ekranu ir tik Wi-Fi ryšiu taip pat pasirodė tarptautinėje rinkoje gegužės antroje pusėje, o užsakymai prasideda nuo balandžio 30 d. už 799 USD. 12,9 colio versija kainuos nuo 1 099 USD. taip pat su Wi-Fi.

Nepale mažiausias naujas 11 colių iPad Pro kainuos 1 26 000 rupijų, o didesnio modelio, ty 12,9 colio, kaina prasidės nuo 1 45 000 rupijų.

https://www.youtube.com/watch?v=aOq49euWnIo

AirTags

Po daugelio metų galimybės, kad „Apple“ galėtų paleisti įrenginį, kuris leistų rasti „neprotingus“ objektus, tokius kaip raktai, piniginės ir panašiai, pagaliau buvome supažindinti su „AirTags“. Kaip numatė gandai, tai yra įrenginys, kurį galima rasti tame pačiame tinkle kaip ir „Find my iPhone“. Suaktyvinus funkciją mobiliajame telefone, kad būtų galima rasti žymą, netgi galima sužinoti, kuria kryptimi yra AirTag ir kiek metrų atstumu.
AirTags 2021 Apple renginys

„AirTags“ taip pat pradedama prekiauti užsienyje nuo šio mėnesio balandžio 30 d.

https://www.youtube.com/watch?v=ckqvG0Rj35I

Apple TV 4K

„Apple“ taip pat išleido naują „Apple TV“ versiją. Dabar įrenginys turi A12 Bionic lustą, kuris garantuoja daug geresnį veikimą nei ankstesnis įrenginys. Tik įdomiausia egzotika – naujasis pultelis.
Apple TV 2021 Apple Event

Anksčiau daugelio „Apple“ gerbėjų nekentęs, dabar jis praktiškesnis, turi daugiau mygtukų ir netgi gali įjungti televizorių. Taip pat labai supaprastintu procesu galima sukalibruoti TV vaizdą pagal audiovizualinės pramonės labiausiai rekomenduojamus standartus naudojant iPhone ir Apple TV 4K. Gegužės antroje pusėje naujasis įrenginys pasieks 30 šalių, jo bazinė versija kainuoja 32 GB už 179 USD, o 64 GB – apie 199 USD.

iPhone 12 ir daugiau

Taip pat pristatėme kitą spalvą, skirtą „iPhone 12“ ir „12 mini“. „Apple“ įrenginį dabar bus galima įsigyti violetinės spalvos.

violetinis iphone iphone violetinė

Bendrovė visiškai pertvarkė „Apple Podcasts“, todėl klausytojai gali mokėti mėnesinį abonementą, kad galėtų mėgautis geriausiu platformoje prieinamu turiniu. Galiausiai, yra ir Apple Card naujiena – Apple kredito kortelė, kuri dabar skirtingai skaičiuoja vartotojų kredito balą ir dabar leidžia išduoti korteles vyresniems nei 13 metų išlaikytiniams.

https://www.youtube.com/watch?v=UpolBSznWp0Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -